Dotazy našich klientů

Zadejte nový dotaz

Otázka klienta: 1/ Dobrý den, po vyoperování ložiska nevstřebatelné výplně Metakryl mi pod okem (dolní víčko) zůstaly rýhy, více to mám asi pod pravým okem. Jsou to spíš jizvy. Co byste mi doporučili? Chtěla jsem se zeptal i na cenu ošetření...

Odpověď lékaře:

Dobrý den,

o vhodné terapii pro Vás se dohodneme na vstupní konzultaci, podle fotografií, které jste mi poslala se domnívám, že nejvhodnější typ ošetření pro Vás je aplikace vstřebatelných biodermálních nití. Je to miniinvazivní metoda, nit se v kůži vstřebává, dochází k hydrataci a vstřebávání kolagenu. Kůže se vypíná a aktivuje se metabolismus. Na rozdíl od aplikace dermálních výplní nedochází k nárůstu objemu, který je v místech pro Vás důležitých, jako je okolí očí a kruhy pod očima nežádoucí. Cena aplikace 1 biodermální nitě je 150,-Kč.

Odpověď klienta:

Dobrý den,
děkuji moc za zprávu..a prosím jaký je průběh tohoto ošetření, resp. jeho následky, zda budu mít  po aplikaci nějaké více viditelné otoky, modřiny apod? Jedu na  služební cestu a druhý den půjdu mezi lidi (zda to není náročnější než ta výplň), a to se dá dát jen na určitá místa jako pod ty oči? Opravdu mi to ty rýhy, co tam mám vypne? Právě mi přijde, že to tam potřebuji spíše vyplnit, už tam právě objem pod očima mám dost, tak pokud se to tím rozloží? V těch nitích se nevyznám a mám z toho trochu obavy, zda to není nebezpečné apod.
Jak dlouho efekt vydrží? Něco jsem si našla na vašem webu.  Děkuji moc. 

Odpověď lékaře:

Odpověď lékaře:

Myslím, že v tomto směru můžete být klidná.
Ošetření nitěmi určitě není komplikovanější nebo náročnější než ošetření dermálními výplněmi. Dokonce se někdy při ošetření celého obličeje vhodně doplňují.
V každém případě před oběma procedůrami na kůži aplikujeme anestetický krém Emla s obsahem lidokainu. Ten kůži znecitlivý a ošetření je pro Vás komfortnější.
V obou případech porušujeme integritu kůže. Při aplikaci nití se stále pohybujeme pouze v kůži, vnímate vpichy jehliček. Některé klientky toto zvládají bez povrchové anestezie. 

Ještě k Vašemu dotazu, při našem telefonickém hovoru jsem Vás upozornila, že po aplikaci můžete mít začervenání, otok, modřinu.
Je to velmi individuální. Pokud máte zkušenost s aplikací výplní, tak víte, jak Vaše tělo reagovalo. Je to podobné s nitěmi. 

 Pokud se budete chtít ještě na něco zeptat, volejte, pište. 


Otázka klienta: 2/ Mohu se bezprostředně po aplikaci výplní věnovat sportovní aktivitě?

Odpověď lékaře:

Bezprostředně po výkonu se nedoporučuje fyzická aktivita či zátěž až po dobu 24h. 

Otázka klienta: 3/ Chodím pravidelně do solária a do sauny i do plaveckého bazénu. Mohu po aplikaci výplní absolvovat tyto procedury?

Odpověď lékaře:

Bezprostředně po zákroku se nedoporučuje minimálně po dobu 24hod. návštěva těchto prostor. Nedoporučuje se zahřívání pokožky, ale klid a relaxace.

Otázka klienta: 4/ Jsem po chřipce, užívala jsem ATB, mohu podstoupit estetický zákrok?

Odpověď lékaře:

Pokud je organismus oslabený, ať již po nějaké nemoci, či jakkoliv jinak, nedoporučuje se aplikovat biodermální výplně, biodermální nitě, bottox apod.

Otázka klienta. 5/ Můžu po aplikaci spát v běžné poloze, jak jsem zvyklá?

Odpověď lékaře:

Doporučuje se první noc spát v polosedě, ve zvýšené poloze.

Otázka klienta: 6/ Mám si na místa aplikace přikládat studené obklady?

Odpověď lékaře:

Není nutné přikládat studené obklady. Nicméně pokud máte pocit, že Vám dělá dobře studené na místo vpichu, je to možné.

Otázka klienta: 7/ Mohu bezprostředně po aplikaci používat kosmetiku na kterou jsem běžně zvyklá?

Odpověď lékaře:

Ano, můžete zcela bez obav používat kosmetiku, na kterou jste zvyklá (krémy, make up,apod…).

Kvalifikovaný tým

Moderní metody

Spokojenost klientů

Konzultace

Platba kartou
i hotově

Wi-fi zdarma

Četl jsem a souhlasím.
Tato stránka využívá soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb (návštěvnost webu a statistiky). Přečtěte si prosím podmínky souhlasu s používáním těchto souborů na tomto webu a můžete se dobrovolně rozhodnout.